Logo Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Trwają darmowe wideokonferencje dotyczące rządowej tarczy antykryzysowej

Przypominamy o trwającym cyklu darmowych wideokonferencji, organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Tematyka webinarów poświęcona jest wybranym narzędziom rządowej tarczy antykryzysowej.                                           

W tym tygodniu, eksperci poruszą następujące zagadnienia:

 

Poniedziałek – 15 czerwca, godz. 13:00: Pakiet mieszkaniowy jako impuls dla gospodarki

Przedstawienie oferty rynkowej „lokal na grunt” oraz omówienie grantów dla gmin na infrastrukturę i zmian w Krajowym Zasobie Nieruchomości.

 

Wtorek – 16 czerwca, godz. 13:00: Zrównoważone finansowanie – dlaczego i w jaki sposób dotyczy to mojej firmy?

Podczas spotkania zostanie omówione zrównoważone finansowanie, taksonomia i instrumenty finansowe programów UE.

 

Środa – 17 czerwca, godz. 13:00: Zamówienia publiczne w dobie epidemii – praktyczne wskazówki dot. prowadzenia postępowań

O zmianach w prawie, udzielaniu zamówień publicznych w czasie pandemii COVID-19 oraz o unieważnieniu postępowań z uwagi na pandemię

 

Czwartek – 18 czerwca, godz. 13:00: Ochrona miejsc pracy i wsparcie przedsiębiorców ze środków FGŚP i FP

Na jaką pomoc mogą liczyć przedsiębiorcy i jak ubiegać się o wsparcie ze środków FGŚP i FP

 

Partnerami cyklu jest dziesięć instytucji, odpowiedzialnych za wybrane obszary tarczy. W ich gronie znajduje się Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Agencja Rozwoju Przemysłu, Polski Fundusz Rozwoju, Urząd Zamówień Publicznych, Bank Gospodarstwa Krajowego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

 

Ominęła Cię interesująca wideokonferencja? Nic straconego. Zapis wszystkich webinarów jest dostępny online na stronie PARP w zakładce Harmonogram konferencji.