Podanie dłoni

Tajwańskie firmy poszukują partnerów handlowych w Polsce

Taiwan Trade Center w Warszawie (polski oddział Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego – TAITRA) zaprasza przedsiębiorców do udziału w Tajwańskiej Misji Handlowej – bezpłatnych spotkaniach B2B z grupą 25 tajwańskich firm poszukujących w Polsce partnerów handlowych, reprezentujących konkurencyjne sektory tamtejszej gospodarki.

Do sektorów reprezentowanych podczas misji należą:

  • elementy złączne: wkręty, śruby, nakrętki, podkładki, nity itp.
  • narzędzia: klucze, grzechotki, zaciskarki, śrubokręty, bity, zestawy, narzędzia ręczne i pneumatyczne, uchwyty do obrabiarek;
  • wyroby metalowe i z tworzyw sztucznych;
  • usługi obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • maszyny: spersonalizowane (w tym do pakowania), spożywcze, do produkcji elementów złącznych i inne
  • pozostałe: wózki transportowe, koła transportowe, łożyska, akumulatory, transformatory, cewki, zasilacze, stopy poziomujące, złącza, formy wtryskowe, organizery z tworzyw sztucznych

Więcej informacji o partnerach z Tajwanu oraz branżach, które reprezentują, można znaleźć w E-katalogu firm uczestniczących w misji.

Spotkania odbędą się 30 listopada 2023 r. w Hotelu Nyx (sale Nyx 1 + 2 + 3), ul. Chmielna 71, Warszawa, w godzinach od 9:30 do 17:00. Czas pojedynczego spotkania to 30 minut, obowiązuje weryfikacja zgłoszeń i limit miejsc. W trakcie spotkań obowiązuje język angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 24 listopada br. Na spotkania można się rejestrować:

  1. online – wypełniając formularz zgłoszeniowy (Google Forms)
  2. telefonicznie – kontaktując się z biurem TAITRA w Polsce

Osoba kontaktowa: Paweł Kotański, pawel@taitra.org.tw, tel: +48 22 370 52 13

Spotkania b2b wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.