Spotkanie dla przedsiębiorców: Pracownicze Plany Kapitałowe, działania OPZL, Google Internetowe Rewolucje

Serdecznie zapraszamy żagańskich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 7 listopada br. w pałacyku przy ul. Jana Pawła II 15 w Żaganiu.

W trakcie spotkania przedstawiciele PKO Banku Polskiego przybliżą uczestnikom zagadnienia związane z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi, Kierownik Oddziału OPZL w Żarach opowie o działaniach podejmowanych przez organizację na rzecz żagańskich przedsiębiorstw, a doradca projektu Google Internetowe Rewolucje podpowie jak rozwinąć firmę w Polsce i zagranicą. Szczegółowe informacje dostępne są poniżej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu będzie możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu. Zapisy trwają do 4 listopada br. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel.: 68 477 10 68 lub drogą elektroniczną na adres:  a.andzel@um.zagan.pl

PRELEGENCI:

Monika Klinger – Dyrektor Oddziału  1 PKO Banku Polskiego w Żarach.

Krzysztof Leniart – Dyrektor Oddziału 1 PKO Banku Polskiego w Żaganiu.

Joanna Małecka – Kierownik Oddziału Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej w Żarach.  Zaangażowana  od ponad 15 lat we współpracę z przedsiębiorcami i środowiskiem okołobiznesowym. Realizuje projekty  oraz działania skierowane do biznesu zarówno w regionie jak i projekty międzynarodowe. Przewodniczy Powiatowej Radzie Rynku Pracy w Żarach oraz uczestniczy w obradach  kapituły konkursu dla przedsiębiorców ” Żarska Róża Biznesu”.

Anna Nowak – Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Zawodowo zajmuje się content marketingiem oraz marketingiem online. Wspiera przedsiębiorców w budowaniu i promocji marki, pomaga nawiązywać trwałe relacje z użytkownikami internetu i podpowiada jak wykorzystywać narzędzia internetowe do osiągania założonych celów biznesowych.

 

GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE

Jak rozwinąć firmę w Polsce i za granicą?

Weź udział w spotkaniu z doradcą Internetowych Rewolucji i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy. Podczas zajęć pokażemy, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego przedsiębiorcy rozwinąć firmę w internecie oraz jak rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy.

Pokażemy z bliska i na praktycznych przykładach:

– jak właściwie zaprezentować swoją ofertę w internecie?

– jak dotrzeć do potencjalnych odbiorców?

– w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych

– o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?