Przedsiębiorco, zgłoś się na Giełdę Kooperacji w Zielonej Górze

15 czerwca br. w Parku Technologii Kosmicznych w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) odbędzie się międzynarodowa Giełda Kooperacji. W trakcie wydarzenia lubuscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość znalezienia potencjalnych partnerów i kooperantów biznesowych. Udział jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja na poszczególne moduły wydarzenia:

  • Miasteczko wystawiennicze MŚP – strefa wystawiennicza uwzględniająca stoiska informacyjno-promocyjne MŚP oraz instytucji okołobiznesowych. Będzie to okazja do prezentacji swojej firmy oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W ramach stoiska organizator zapewnia przestrzeń wystawienniczą, stół, krzesła, ekran LED oraz podłączenie do prądu i internetu. Wystawienie stoiska jest bezpłatne. Link do rejestracji.
  • Strefa B2B – w ramach strefy B2B zaplanowano przestrzeń dla rozmów kooperacyjnych dla przedstawicieli biznesu, jak również ekspertów z różnych dziedzin, m.in. porady prawne, księgowe, społeczne. Spotkania w tej formule to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz skorzystania z porad specjalistów. Link do rejestracji.
  • Strefa motywacji – część szkoleniowo-warsztatowa – w tej strefie będą Państwo mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych w formie power speech, które będą prowadzone przez mentorów biznesowych/ specjalistów w tematyce Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji. Spotkania będą prowadzone równocześnie w dwóch salach w trzech blokach tematycznych: Zdrowie i jakość życia, Zielona gospodarka i Innowacyjny Przemysł. Rejestracja do udziału w strefie motywacji rozpocznie się w maju.
  • Panele dyskusyjne – debata obejmująca najistotniejsze zagadnienia związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym, w tym m.in. siłą polskich innowacji, synergią nauki z biznesem, funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, budowaniem konkurencyjnej gospodarki w nowych realiach, wsparciem nowoczesnej gospodarki funduszami unijnymi czy zielonymi technologiami. Podczas dyskusji podjęte zostaną tematy związane z Regionalnymi Inteligentnych Specjalizacji. W rozmowach wezmą udział motywatorzy i prelegenci ze Strefy motywacji oraz zaproszeni goście. Rejestracja do udziału w panelach dyskusyjnych rozpocznie się w maju.

Giełda, która jest następcą corocznego Kongresu Gospodarczego – Lubuskie będzie miała charakter międzynarodowy i wezmą w niej udział przedstawiciele regionów partnerskich Województwa Lubuskiego – Kraju Związkowego Brandenburgia (Niemcy) oraz Kraju Libereckiego (Czechy).

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie organizatora – Urzędu Marszałkowskiego Woj. Lubuskiego.