Podpisanie umowy na uzbrojenie strefy

17 maja 2017 roku w Urzędzie Miasta Żagań burmistrz Daniel Marchewka oraz członkowie zarządu spółki “Tandem” Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe, panowie Henryk Jung oraz Piotr Ciechanowicz podpisali umowę na “Uzbrojenie strefy inwestycyjnej przy ul. Asnyka w Żaganiu w systemie zaprojektuj i wybuduj”.

Niezmiernie cieszę się w związku z podpisywaną dzisiaj umową na uzbrojenie strefy przemysłowej z firmą “Tandem” – zaznaczył na wstępie burmistrz Daniel Marchewka. – Sytuacja ta satysfakcjonuje mnie z dwóch powodów – po pierwsze z uwagi na to, iż podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwem rozwijającym swoją działalność w Żaganiu, po drugie ze względu na rzetelność kontrahenta. Na bazie dotychczasowej współpracy mam przeświadczenie, że finalny efekt będzie zadowalający zarówno dla miasta, jak i jego mieszkańców.

Henryk Jung zapewnił, że spółka dopełni wszelkich starań, aby zadanie wykonać jak najlepiej we wskazanym terminie.

Przedmiotowe zadanie realizowane jest w ramach projektu pn: „Utworzenie Żagańsko–Żarskiej Strefy Gospodarczej w Żarsko-Żagańskim Obszarze Funkcjonalnym”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Wartość podpisanej dzisiaj umowy wynosi 9.595.881,99 złotych. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w 85%.