Kolejne tereny inwestycyjne w strefie Asnyka zostały sprzedane

17 marca br. w drodze przetargów nieograniczonych sprzedane zostały dwa tereny inwestycyjne mieszczące się w Strefie Asnyka w Żaganiu:

  • teren o powierzchni 0,0881 ha, składający się z działek o numerach ewidencyjnych 1302/8 i 1302/10, położony przy wjeździe na DK 12 (obwodnica miejska), przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługowo-składową,
  • teren o powierzchni 0,6425 ha, składający się z działek o numerach ewidencyjnych 1961/11 i 1961/13 (położony przy Firmie Produkcyjnej Bartex) przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługowo-produkcyjną.

 

Kolejne działki będą sukcesywnie wystawiane na sprzedaż. Tereny inwestycyjne dostępne w żagańskich strefach przemysłowych można podejrzeć na interaktywnych mapach na stronie Invest Żagań, aktualne przetargi dotyczące nieruchomości na bieżąco pojawiają się w zakładce PRZETARGI, natomiast pełna oferta terenów inwestycyjnych znajduje się na stronie Zainwestuj w gminie Żagań.