Zaproszenie na webinar ARP

Już 18 listopada bezpłatny webinar ARP dla przedsiębiorców

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Już  18  listopada  2021 r. (czwartek), o godzinie 11.00, odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania,
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19,
3. Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
4. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Poniżej  link do rejestracji:

https://www.interankiety.pl/a/ARP-1811

Prelegenci:

 • Gospodarzem webinaru będzie Andrzej Rosiek
  Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiebiorców w Poznaniu, ARP S.A.
  Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Posiada 30 letnie doświadczenie w bankowości i finansach. Związany z bezpośrednią obsługą i wsparciem finansowym klientów instytucjonalnych. Posiada szeroką wiedzę w zakresie analiz, kontrolingu biznesowego oraz wdrażania projektów biznesowych. Od 15 lat z sukcesami zarządza zespołami sprzedaży w instytucjach finansowych.
 • Piotr Paczyński, Dyrektor handlowy, KUKE FINANCE S.A.
  Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość. Ukończył studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw zdobył w międzynarodowych instytucjach.
 • Inga Piasecka, Prokurent, Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing 1 Sp. z o.o.
  Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej i transakcyjnej, w tym w szczególności w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Z sukcesami odpowiada za kompleksowe projekty biznesowe. Dba o wysoką efektywność działań w zespole, dużą wagę przywiązując do jakości. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiów MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu oraz ICAN Institute – Akademii Menadżera Wyższego Szczebla.