Webinarium

Bezpłatne szkolenie online dla firm: realizacja zamówień dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu, podczas którego przedstawione zostaną podstawowe zasady skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce.

Szkolenie odbędzie się 18 maja 2021 roku w godz. 10:00 – 13:00 i poprowadzi je firma doradcza specjalizująca się w relacjach polsko-amerykańskich w dziedzinie obronności – Poland-U.S. Operations. W trakcie spotkania online zostaną wyjaśnione procedury amerykańskiego systemu zamówień publicznych na podstawie przewodnika powstałego na zamówienie MRPiT „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce”.

Szkolenie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy ClickMeeting. Rejestracji na szkolenie można dokonać do 14 maja br. poprzez formularz dostępny na stronie wsseinvestpark.

Organizator zastrzega możliwość udziału max. 2 osób z danej jednostki organizacyjnej. Udział możliwy wyłącznie po uzyskaniu potwierdzenia rejestracji przez Organizatora oraz otrzymania linku do udziału w szkoleniu wraz z hasłem dostępu po 14.05.2021 r.

Przypominamy, że pierwsze spotkanie w Polsce dotyczące zdobywania kontraktów z rządem amerykańskim odbyło się we wrześniu 2020 roku w Sali Kryształowej w Żaganiu. Organizatorami spotkania byli przedstawiciele amerykańskiej armii: 928. Batalionu Kontraktowego oraz Północno-Centralnego Elementu Kontraktów Terminowych. Amerykanie wyrazili swoje zainteresowanie współpracą z polskimi przedsiębiorcami. W spotkaniu udział wzięli nie tylko przedstawiciele lokalnego biznesu, ale również zagranicznych firm czy Ministerstwa Rozwoju.